Tūrinės raidės

Tūrinės raidės

Tūrinės raidės – tai parduotuvių, salonų, restoranų, kavinių, barų, diskotekų, kazino išorinės reklamos pamėgta forma: užrašai atrodo natūralesni, o apšvietimas priduoda raidėms prabangos, suteikia įspūdingą ir įsimintiną efektą. Be to, šviečiančios tūrinės raidės garantuoja, kad Jūsų lauko reklama bus matoma iš toli ir naktį.

Tūrinės raidės, ypač su vidiniu apšvietimu, turi panašumų su šviesdėžėmis, bet yra sudėtingesnės gamyboje. Tūrinės raidės – masyvios arba lengvos, ažūrinės ir atkartojančios Jūsų įmonės firminį šriftą – kelia vartotojui solidumo, ilgaamžiškumo jausmą, bei suteikia estetinį pasitenkinimą. Tūrinės raidės naudojamos ne tik lauko, bet ir interjero reklamoje.

Tūrinė šviečianti reklama - tai įmonės veidas, kurį galima pastebėti iš toli visą parą. Tai puiki reklamos priemonė norint išsiskirti iš aplinkinių, bei praeinantiems pro ją palikti nepamirštamą įvaizdį. Tūrinės raidės gali būti šviečiančios (vidiniu pašvietimu, atvira neonine šviesa) arba paprastos tūrinės raidės.

Mūsų specialistai tūrinę reklama ne tik kokybiškai pagamins, bet taip pat gali ir sumontuoti pastato viduje arba lauke.

Mes Facebook'e!

Apie mus

logo

Turime didelę patirtį reklamos ant transporto priemonių projektavime ir gamyboje. Visiems mūsų atliktiems darbams suteikiame garantiją.

Dabar tinklapyje

Svetainėje lankosi 8 svečiai ir nėra prisijungusių narių